نصب نرم افزار سیناب بیمارستان پاستور بم

با گسترش حجم داده ها و اطلاعات حاصل از مراقبت های بهداشتی درمـانـی نیاز به سیستم های اطلاعاتی  و کاربـرد فنـاوری اطلاعـات در صنعت درمـان از یـک طرف و چالش هـای پیش روی مدیـران تجهیزات پزشکی بیمارستان در اجــرای استانــداردهای اعتباربخشی ملی از طرف دیگر نیاز به یک سامانه یکپارچه الکترونیک را الزامی ساخته است .
از آنجا که تجهیزات بیمارستانی بخش عمده ای از سرمایـه سازمـان بـه شمار می آینـد، مدیـریت صحیح ایـن منابـع می تـوانـد نقش عمده ای در ارتـقـای فعالیت های سازمان و بهبود وضعیت موجود ایفا نماید .
سامانه یکپارچــه نگهداشت الکترونیکـی بیمـارستانـی (سیناب) بـا هدف بهبود عملکرد واحد مهندسی پــزشکــی و همسوسازی فعالیت هــای ایـن واحـد با مدل های بهبود کیفیت از جمله اعتباربخشی ملی در حـوزه مدیریت تجهیزات پزشکی طراحی و پیاده سازی شده است .

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پاستور دانشگاه علوم پزشکی بم به نرم افزار سیناب مجهز شده است. این نرم افزار جامع با اهداف:

  •  تبدیل گــردش کــار روتین واحــد مهندسی پـزشکــی و مدیــریت تــجهیزات بیمارستانی  از حالت Paper Base  به صورت Paper-Less
  • صرفه جویی در هزینه ها و زمان در امر مدیریت منابع
  • مستندسازی و بهینه سازی فرآیندهای مرتبط با مـدیــریت تجهیزات پــزشکــی منطبق  با مدل اعتباربخشی ملی
  • ثبت داده های کـارآمد و در نتیجه تـولید اطلاعـات بــر مبنای پــردازش داده هــا
  • تهیه آمارها و شاخص های کاربردی مورد نیاز  واحد مهندسی پزشکی
  • تهیه شاخص ها و گزارش های مورد نیاز جهت مدیریت بهینه  تجهیزات بیمارستانی
  • همراه مدیران در اجرای استاندارد های اعتبار بخشی ملی تجهیزات پزشکی بیمارستان
  • به حداقل رساندن خطا و غفلت نیروی انسانی

به این بیمارستان ارائه شده است. نرم افزار ارائه شده به این بیمارستان تحت وب بوده و تمامی تجهیزات بیمارستان توسط تیم فنی شرکت آنالیز و در نرم افزار وارد شده است.

نرم افزار سیناب توسط گروه برنامه نویسی هلدینگ شریف ، (فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف) جهت افزایش سطح کیفی نرم افزارهای موجود در بیمارستان ها مطابق با استانداردهای مدرن بین المللی در حوزه IT و برنامه نویسی طراحی گردیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166915064 تماس حاصل فرمائید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*