برگزاری دوره مدیریت تجهیزات پزشکی

شرکت رایان گستر شریف با همکاری پژوهشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی شریف دوره مدیریت تجهیزات پزشکی را در تاریخ های 1 و 2 دی ماه برگزار نمود.

این دوره با حضور مدیران تجهیزات پزشکی بیمارستان های کشور برای بجث و تبادل نظر در رابطه با مباحث مهم مدیریتی این حوزه برگزار شد. کارگاه مديريت حرفه ای تجهیزات پزشکی در بیمارستان، فرصت مناسبي را براي آشنايي با مباحث جديد مطرح در این حوزه فراهم مي‌سازد. هدف اين کارگاه آموزش و توانمندسازي مدیران تجهیزات پزشکی است تا با کسب دانش، مهارت و نگرش مديريتي، از توانايي لازم براي بهره‌برداري بهينه از منابع سازماني در راستاي ارائه‌ي خدمات با کيفيت و خلق ارزش براي بيماران برخوردار شوند. بدين ترتيب مي‌توان اهداف جزئي زير را ارائه نمود:
  •  فراهم نمودن زمينه‌ي لازم جهت آشنايي مديران با علوم و مهارت هاي متنوع مديريت تجهیزات پزشکی
  •  فراهم کردن فرصتي مناسب براي بررسي و تحليل عملکردهاي برتر در حوزه‌ي مديريت تجهیزات پزشکی در بيمارستاني
  •  تمرين عملي روش هاي شناسايي مسایل و ارايه‌ي راهکارهاي کاربردي براي بهبود عملکرد

مباحث مطرح شده در این کارگاه موارد ذیل می باشد:

مدیریت و رهبری در تجهیزات پزشکی بیمارستان، وظایف مدیران تجهیزات پزشکی بر اساس استانداردهای جهانی، کارگاه عملی اجرای استانداردهای اعتباربخشی ملی در بخش تجهیزات پزشکی بیمارستان، اصول جامع نگهداشت در بیمارستان، کنترل کیفی و کالیبراسیون، کارگاه عملی بازرسی و نگهداشت پیشگیرانه و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی (مانیتورینگ علائم حیاتی) و طراحی برنامه نگهداشت، اصول و ساختار و اقتصاد سنجی برنامه های نگهداشت در بیمارستان

photo_2016-12-22_09-46-48

 

photo_2016-12-22_09-47-29

 پایان خبر./

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*